Když přemýšlíte o zásnubních prstenech, zpravidla si asi uvažujete, co zrovna tenhle šperk vypovídá o nevěstě. Vždyť klenotníci cílí na ženy, hledají co nejlepší cesty, jak uspokojit jejich ojedinělý a náročný vkus. Napadlo vás ale někdy, co taková volba říká o muži? Říkáte si, jak se staví k etiketě zásnubních prstenů? Přemýšlíte nad tím, se pánům honí hlavou, když stojí u pultu klenotnictví a vybírají prstýnek pro svoji lásku?

Podívejte se s námi na to, co výběr obroučky může říct o vašem partnerovi.

Předvádění bohatství

Zásnubní prsten s velkým diamantem svědčí o tom, že váš partner chce všem okolo ukázat, že nemá hluboko do kapsy. Dejte si pozor na to, aby i vás nevnímal jen jako důkaz svého majetku a úspěchu. Podle amerických průzkumů vychází, že pánové, kteří žádají o ruku s prstenem s obrovským kamenem, se častěji rozvádějí než ostatní.

Znalost partnerky

Klasické zásnubní prsteny, netradiční zásnubní prsteny, modely s diamantem nebo drahokamem a mnohé další najdou ženiši ve zlatnictví. Pokud váš partner zvolí kroužek, který odpovídá vaší povaze, znamená to, že vás dobře zná a při výběru o vás důkladně přemýšlel.

Ujistěte se, co můžou evokovat třeba různé podoby kamenů:

  • Kulatý briliant osloví dámy milující tradice.
  • Tvar princezna míří k dívkám, které touží po netradiční svatbě a hledají věci moderní a stylové.
  • Design v podobě smaragdu vyzařuje velkou dávku vytříbenosti a elegance, proto ho ocení ženy s náročným vkusem.
  • Trendy zásnubní prsteny s drahokamy ve tvaru polštářku cílí na milovnice ženskosti a třpytu.

Zdroj: fotobanka

Pozornost vůči detailům

To poslední, co chcete, je vdát se za někoho, kdo vám nenaslouchá. Řekněme tedy, že schopnost vybrat správný zásnubní prsten, který vám odpovídá stylem, barvou a ostatními drobnostmi, o muži sděluje, na kolik je dobrý pozorovatel a jestli mu nechybí empatie. Jestli je tedy prstýnek podle vašeho gusta, tak jste si zvolila dobrého partnera.

Zásnubní prsten představuje záměr se s vámi oženit a spojit životy dohromady. Jako kruh symbolizuje nekonečnou lásku. A model, který pro vás váš snoubenec vybere, nejčastěji vypovídá o jeho vkusu, smyslu pro detail a znalosti vás jakožto jeho budoucí ženy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře