Domů » Věnujte se svým mužům, ať nelítají po privátech

Věnujte se svým mužům, ať nelítají po privátech

od Lukáš Pecina
sex privát

V dnešní době může být pro mnoho žen vztahy s muži náročné. Zaneprázdnění, stres a jiné faktory často vedou k tomu, že intimní život není prioritou. To může vést k tomu, že muži začnou hledat uspokojení jinde, včetně návštěv sex privátů. Například nyní neustále narážím na portál sex-czech.cz, kde bych si do pár minut vybral “nástroj”, který mi pomůže k vypuštění páry. Existuje však lepší cesta – věnujte svým mužům dostatek pozornosti a péče, aby nemuseli hledat uspokojení mimo vztah.

Komunikace a porozumění

Základem každého zdravého vztahu je komunikace a porozumění. Snažte se aktivně naslouchat svému partnerovi, porozumět jeho potřebám a přání. Otevřená komunikace vám umožní lépe pochopit, co váš muž potřebuje, a společně najít způsoby, jak mu tyto potřeby naplnit.

Vytvořte si společné rituály

Věnujte čas na vytváření společných rituálů, které posilují váš vztah. Může to být pravidelná společná večeře, večery ve vířivce, společné sportovní aktivity nebo jen relaxace u filmu. Důležité je najít čas, který strávíte společně a který vám oběma přináší radost a blaho.

Začněte v ložnici pořádně experimentovat

Intimita je klíčovou součástí každého zdravého vztahu. Nebojte se v ložnici experimentovat  a zkoušet nové věci, které oživí váš sexuální život. Komunikujte s partnerem o svých přáních a fantaziích a buďte otevření vyzkoušení nových zážitků.

Péče o sebe sama

Nebuďte ve vztahu se svým partnerem jen jeho milenkou, ale také jeho přítelkyní a společnicí. Pečujte o sebe sama, jak fyzicky, tak emocionálně. Udržujte si zdravý životní styl, dělejte si čas na své zájmy a potřeby, abyste byli šťastní a spokojení sami se sebou, což se promítne i do vašeho vztahu.

Nenechte se unést rutinou

Rutina může zabít váš vztah i váš sexuální život. Buďte kreativní a nebojte se překonávat stereotypy. Vyzkoušejte nové aktivity a zážitky, které vám přinesou nové vzrušení a radost.

Dejte se pozor na vychladnutí mateřských pudů

Mnoho žen po početí prvního dítěte vychladne, až víceméně v sexu zmrzne. Je to samozřejmě dáno naplněním mateřských povinností, příroda je spokojená a žena najednou “nemrouská”. Noční můra každého chlapa. Minimálně dalších 18 let chce se svým potomkem vyrůstat, ale bez sexu by život neměl snad ani smysl, že?

Závěr

Věnujte svým mužům dostatek pozornosti, lásky a péče, a nebudou hledat uspokojení mimo váš vztah. Komunikujte s nimi o jejich potřebách a fantaziích, vytvářejte společné zážitky a nebojte se experimentovat v ložnici. Péče o vztah vyžaduje čas a úsilí, ale investice do spokojeného a harmonického partnerství stojí za to. Sakra, kéž by nyní vedle mě moje partnerka nechrápala a chtěla by zase splnit kvartální kvótu 😀

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář