Domů » Cestujte, poznávejte, studujte a užívejte si života

Cestujte, poznávejte, studujte a užívejte si života

od Lukáš Pecina
kurzy

Studujete? Neexistuje nic lepšího, než užívat si mládí a procestovat zajímavá místa, poznat novou kulturu, nové přátele a přesto se nadále moci věnovat studiu. Studijní léta jsou jedny z nejlepších let vašeho života, nezahazujte proto možnosti, které se vám dnes naskýtají. Mladí lidé si to stále častěji uvědomují, což dokazuje i vysoký zájem o výměnné studijní pobyty a programy typu work & study nebo work & travel.

Studijní pobyty pro mladé

Ještě nejste na vysoké? Studovat v zahraničí a poznat kus světa už můžete ale na střední škole! Zdokonalení cizího jazyka se nabízí a údaj o studiu v zahraničí se bude nepochybně dobře vyjímat také v životopisu při startu vaší profesní kariéry. Vybrat studium v zahraničí si mohou studenti středních škol ve věku od 13 do 19 let, což je specifické dle země, do které plánujete vycestovat. Délky studijních pobytů mohou být od jednoho měsíce po celý rok a k dispozici jsou všechny světové destinace, které vás jen napadnou.

Bojíte se ve svém věku vycestovat? Obavy jsou samozřejmě pochopitelné, ale nejsou na místě. V neposlední řadě, trochu strachu z neznáma bude vždy a všude. Mezinárodní jazyková agentura vám každopádně poskytuje maximální servis, jako je:

  • výběr vhodné střední školy
  • ubytování v rodinách nebo v rezidenci, kterou má na starosti pedagogický pracovník
  • přítomnost lokálního koordinátora, který řeší problémy na místě

Zdokonalení jazykových dovedností jako priorita

Kromě klasických studijních pobytů se můžete zaměřit konkrétně na jazyk, protože co jiného je příhodnější, než studovat v zahraničí právě cizí jazyk. V poslední době nabízí úžasné jazykové pobyty Malta. Tento atraktivní prosluněný ostrovní stát nabízí vše, co si jen můžete přát. Tak zvedněte kotvy, přijeďte studovat jazyk na Maltu a užívejte si klidného moře i divokého nočního života!

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář