Domů » Spravujte své marketingové kampaně a sociální sítě efektivně

Spravujte své marketingové kampaně a sociální sítě efektivně

od Lukáš Pecina
marketing

Jste majitelem firmy? Pak vězte, že bez internetu dnes existujete pouze pro velmi omezený okruh zákazníků. Nemá váš byznys nic společného s online světem a máte pocit, že jej nepotřebujete? Tak to se velice mýlíte. Dnešní marketingový boj se přesunul na jiná kolbiště a billboardy či letáky dnes už více než zákazníky přinášejí výdaje.

Jaký web, taková firma

Položte si otázku. Až vás bude chtít na internetu vyhledat nový potenciální zákazník, najde vás vůbec? A pokud ano, jsou ty stránky se zastaralými informacemi z přelomu století tím, co by měl vidět? Pokud váš web neodpovídá současným standardům, bolí to vás (i když si to možná zatím neuvědomujete), bolí to zákazníka a nejvíce tím trpí váš byznys. Jednoduše přicházíte o zakázky. Svěříte-li se profesionálům, které má třeba reklamní agentura Kolovrátok, nedostanete pouze nový pěkný web, ale web, který vám bude vydělávat. To už přece nelze nechat jen tak.

Zachyťte nové trendy, dokud je čas

Když máte starý omšelý web, je to jako mít oprýskanou a upatlanou výlohu vašeho obchodu. Řekněme, že jste se už rozhodli to napravit. Internet ale dnes není pouze vaše webová stránka, jsou to také nové trendy, kterými jsou bezesporu sociální sítě. Možná je to pro vás neslušné slovo, ale dnes se zde odehrává značná část byznysu. Dominantní sítí je u nás bezesporu Facebook, a také správu Facebook stránek vám dnes mohou zajistit specialisté. Přinese vám to zejména:

  • účelné zhodnocení peněz na reklamu
  • nové zákazníky a nové zakázky
  • vyšší výdělky
  • zvýšení povědomí o značce

Nemusíte o propagaci na internetu vědět mnoho, ale nenechávejte potenciál internetových vod bez povšimnutí, pomůže to růstu vaší firmy. Leží zde peníze a někdy se pro ně stačí doslova pouze sehnout. Dnes je stále ještě možnost naskočit do rozjetého vlaku a čím více ji budete odkládat, tím rychleji vám bude vlak s novými příležitostmi vzdalovat.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář