Domů » S problémy s erekcí neotálejte. Jak si můžete pomoci?

S problémy s erekcí neotálejte. Jak si můžete pomoci?

od Lukáš Pecina
osoby

V současnosti tento problém postihuje již muže různého věku. Průzkumy ukazují, že se to týká stále mladších mužů. Zatímco v případě přibývajících let to souvisí do značné míry s fyziologickými změnami v našem organizmu, tak u mladších mužů je to často otázkou uspěchaného životního stylu, nezdravého života a stresu. Pokud se jedná o fyziologické změny, tak je samozřejmě souvislost s kardiovaskulárním systémem, zužováním cév a neschopností cév dodat dostatek krve do topořivých tělísek penisu. Ale cévy mohou onemocnět nejen věkem, ale také již zmiňovaným nezdravým životním stylem, kde patří třeba i kouření nebo alkohol.

Co když se problémy objeví?

Důležité je nepanikařit, ale také nic nezanedbat. Je podstatné, aby byla odhalena pravá příčina vašich problémů. Pokud už delší dobu nevíte, co je to erekce, rozhodně jako první navštivte svého lékaře, který by měl původ problému odhalit. Většina lékařů vám také předepíše konvenční léky, jejichž užívání se samozřejmě nemusíte bránit. Na druhou stranu můžete léčbu podpořit také některými přírodními preparáty, které mohou být zdraví prospěšné po více stránkách. V souvislosti s potížemi s erekcí jsou velmi populární přípravky, které obsahují výtažky z některé z těchto rostlin:

  • Tribulus terrestris
  • Ženšen pravý
  • Maca

Na rozdíl od komerčních léků se u těchto přírodních doplňků samozřejmě nemusíte obávat vedlejších účinků. Nepočítejte však s tím, že by se jednalo o náhradu konvenčních léků, tak to zkrátka nefunguje. Proto určitě dbejte doporučení svého lékaře a užívejte medikaci, která vám byla určena. Také o užívání doplňkových přírodních přípravků se se svým lékařem můžete poradit.

Lepší přístup k životu

Není to ale jen o užívání léků, ať už těch konvenčních nebo přírodních. Je to také o přístupu k životu, který byste měli změnit. Mít problémy s erekcí ještě neznamená konec. Vše se může spravit a vy zase budete normálně sexuálně žít. Můžete tomu ale pomoci i zdravou stravou či přiměřeným sportem.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář