Domů » Telemarketing je stále populární. V čem je unikátní?

Telemarketing je stále populární. V čem je unikátní?

od Lukáš Pecina
call centrum

Když mluvíme o možnostech propagace a prodeje, mnoho lidí si pochopitelně vzpomene také na telemarketing. I když si mnozí myslí, že ten má svá nejlepší léta za sebou, není to pravda. V současné době je stále velmi populární. Proč tomu tak je? Na to se můžeme podívat společně.

Call center je celá řada

Prvním důvodem je to, že najít vhodné call centrum dnes není nic složitého. Pokud jedno takové hledáte, využijte call centrum Praha. Právě jeho umístění v hlavním městě má výhodu jak v tom, že bude mít dostatek zaměstnanců, tak i v tom, že jednotliví volající nebudou mít žádný lokální dialekt, jako je tomu třeba u lidí z Brna nebo Ostravy.

Nejde jenom o obyčejné volání

Kvalitní callcentra dokázaly pozvednout své služby na zcela novou úroveň. Už dávno nejde jenom o jednoduchou službu založenou na tom, že se provede propagační telemarketing a někomu se zavolá. Každá zakázka je do detailu propracovaná, s čímž souvisí i věci, jako je například:

  • Důkladné školení volajících
  • Přesně stanovené call scripty
  • Vyhodnocování úspěšných a neúspěšných hovorů

Možnost kontaktu se zákazníkem

Většina klasických reklam je založena jenom na tom, že je zákazník uvidí. A následně se musí doufat, že ho zaujmou. V případě telemarketingu je to jinak, jelikož zde nechybí ona možnost přímého kontaktu se zákazníkem. Je zde možnost vyslechnutí jeho potřeb, stejně jako možnost doporučení konkrétního produktu. V tom je výhoda daného hovoru.

Má výsledky

I když si mnozí myslí, že tomu tak není, realita je taková, že výsledky má. Pokud jde o dobrý produkt, jako třeba skutečně dobře nastavená a cenově férová služba, je mnoho lidí, kteří ji využijí. Že je to pravda můžete potvrdit třeba i vy – pokud by nebyla, dost možná by vám pravidelně nevolali operátoři s různými nabídkami. Kdyby zde nebyla jasná úspěšnost, objednávka telemarketingových služeb by se jim vůbec nevyplatila.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář