Domů » Žehlení bez žehličky, i to je dnes možné

Žehlení bez žehličky, i to je dnes možné

od Lukáš Pecina
žehlení bez žehličky

Jistě jste si již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali nutně použít svrchní díl šatů, ale zjistili jste, že oděv není připraven, přestože jste jej pečlivě složili a uschovali pro takovou příležitost. Vzali jste v rychlosti žehlicí prkno, nažhavili svoji super drahou žehličku a kmitavým pohybem se snažili problém vyřešit. Během toho jste zuřivě bojovali s polohou žehličky, prkna a oblíbeného šatu a to jen proto, abyste nakonec zjistili, že výsledkem je místy zplihlý či přežehlený oděv. A dnes i muži, to také dobře znají, když přijdou z obchodního jednání, kde se kouří. Co s tím? Nečekaná návštěva váženého zákazníka vše zhatí. A to už vůbec nehovořím o situaci, kdy jste si pořídili supermoderní sušičku s ujištěním, že tím definitivně končí doba žehličková, abyste pak záhy jistili, že se bez ní stejně několik oblíbených kousků kalhot a košil neobejde. Je to boj, kdo z koho.

Naštěstí nás inženýři nenechali na holičkách a připravili pro náš boj s nepoddajným textilem rychlou a účinnou zbraň v podobě systému vertikálních napařovacích žehliček SteamOne tzv. „steamer“.

Systém byl vyvinut v polovině devadesátých let pro rychlé a snadné žehlení bez nutnosti použití žehlicího prkna. Jedná se tedy o přístroj, který využívá výhod běžného napařovacího systému a parní hadice s napařovací žehlící hlavou. Navíc v současnosti vyráběné SteamOne jsou již tak malé, že se dají uskladnit do běžné skříně a manipulace s nimi je velmi snadná, díky přídavným kolečkům.

SteamOne má oproti běžné napařovací žehličce či parnímu generátoru několik výhod. Při žehlení není nutné žehlicí prkno ani plocha, protože steamer standardně disponuje teleskopickou tyčí s ramínkem, díky kterému probíhá žehlení rychleji a šetří se místem. Další výhodou je samospádový výparník, který zaručuje bezpečný parní ráz o teplotě páry 98°C bez rozžhavené plochy. Tato vlastnost SteamOne zaručuje maximální ochranu i těch necitlivějších materiálů a zároveň odstraňuje pachy a dezinfikuje. SteamOne skvěle využijete na finální úpravu obleků, košil, šatů s volány, korály, z jemných materiálů, smokingy, saka a další druhy oblečení, které se klasickou metodou žehlení udržovat nedají a ani nesmí. Steamer navíc nezanechá na látce žádné poškozující odlesky, neprožehlí švy a podobně. Materiály se navíc díky páře takzvaně „oživí“.

Jinak řečeno, v případě potřeby vytáhnu SteamOne ze skříně, zapojím do elektriky, napustím do nádobky vodu, navléknu na rozložené ramínko oděv, nebo využiji ramínko, na kterém je již oděv pověšený a po minutě žehlím. SteamOne také mohu zaparkovat v rohu místnosti, aby byl vždy připraven.

Pokud tedy hledáte řešení, jak rychle a bezpečně upravit či oživit choulostivý oděvu, nebo jak vyžehlit nepoddajný kus košile ze sušičky, pak je SteamOne dokonalým parťákem, který vás nenechá na holičkách a poskytne skutečnou pomoc.

Kontakt:

BLAKAR trading s.r.o.

Azalková 1272

252 42 Jesenice u Prahy

Tel.: +420 608025404, 606377814

e-mail: info@blakar.cz

www.steamone.cz

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář