Domů » Rezidenční projekt Hřebenky má dokončenou hrubou stavbu

Rezidenční projekt Hřebenky má dokončenou hrubou stavbu

od Lukáš Pecina
rezidenční projekt hraběnky

Komorní projekt Hřebenky se 17 nízkoenergetickými byty má již hotovou hrubou stavbu. Luxusní bytový dům, který vyrůstá v klidné části Prahy 5, představila v minulém roce realitní kancelář Lexxus Norton. Developer plánuje dokončit objekt na podzim 2017. Aktuálně je v něm prodáno téměř 40 % bytů.

V architektonickém konceptu luxusní rezidence Hřebenky se odráží italský styl, který do něj vnesl renomovaný architekt Sergio Porcellini. Charakterizuje ho elegance, kvalita provedení a praktické dispoziční řešení. „Sedmipodlažní bytový dům bude obložený sendvičovými kazetami v zelené a béžové barvě, aby přirozeně zapadl do okolního prostředí. Budova je umístěna na prosluněném jižním svahu v sousedství známého projektu XY architekta Radana Hubičky. Tato atraktivní lokalita nabízí nádherné výhledy do dalekého okolí, které budou obzvláště působivé z exkluzivního penthousu rozkládajícího se přes celé nejvyšší podlaží. Majitelé jednotlivých bytů zde naleznou oázu klidu a soukromí, nebudou se však muset vzdát ani výborné dostupnosti do rušného centra metropole. Právě proto je o bydlení v novém projektu velký zájem,“ popisuje Jakub Sedmihradský, Business Development Director Lexxus Norton.

Komplexní interiérové řešení rezidence Hřebenky pracuje s nadčasovou architekturou a moderními prvky současného životního stylu. Do 17 nízkoenergetických bytů velikosti 3+kk až 5+kk s prostornými terasami nebo lodžiemi se bude vcházet přes reprezentativní lobby s celodenní recepcí. Všechny bytové jednotky budou disponovat moderními technologiemi a nadstandardním vybavením, včetně klimatizací, elektrických exteriérových žaluzií a velmi kvalitních hliníkových oken s trojskly.

O Lexxus Norton

Značka Lexxus Norton patří do skupiny LEXXUS Group a specializuje se pouze na luxusní nemovitosti k prodeji i k pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí. Realitní agenti Lexxus Norton kladou maximální důraz na nejlepší servis jak pro developery, tak pro konečné uživatele. Služby LEXXUS Norton jsou postavené na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi vždy s přihlédnutím k jeho požadavkům. Při realizaci nabízí maximální podporu a zkušenosti čerpající z historie mateřské realitní společnosti LEXXUS, která působí na pražském realitním trhu již od 90. let.

Kontakt:

Email: pr@lexxusnorton.cz

Telefon: +420 221 111 900

www.lexxusnorton.cz

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář