Domů » Blíží se výročí nebo jiné důležité datum? Inspirace na dárky pro ženy i muže!

Blíží se výročí nebo jiné důležité datum? Inspirace na dárky pro ženy i muže!

od Lukáš Pecina
dárky

Každý člověk je jiný, a tak ne všichni milují bujaré oslavy narozenin, svátků, výročí či jiných událostí. Na druhou stranu ale naprosto všichni jistým způsobem rádi dostáváme dárky. Takový dárek je totiž určitým vyjádřením, že druhému na nás záleží. Platí to samozřejmě zejména pro dárky, které nám blízká osoba věnuje od srdce. Součástí oslavy narozenin jsou ale samozřejmě také vtipné dárky, které dokáží dostat do nálady i ty, kteří oslavám všeho druhu příliš neholdují. Ať již se chystáte vybrat milý dárek nebo dárek, jehož úkolem je zejména pobavit, pojďte se s námi podívat společně na několik tipů.

Ženy si potrpí na formu

Muži ženám velmi rádi kupují dárky od srdce, protože vědí, že je to vždy potěší. Pokud však kupujete dárek své milované, tak rozhodně nezanedbejte také formu. Žena totiž ocení už to, jak je dárek zabalený. U dárku pro ženu hraje nemalou roli také faktor překvapení, kdy darujete něco nečekaného. Vhodnou formou inspirace na dárky pro ženy je internet, kde různé tematické e-shopy s tímto sortimentem nabízejí nevšední dárky s překvapením. Rozhodně jsou velkým hitem dárky s věnováním, které mohou mít podobu třeba:

  • Ručně malovaných hrnečků
  • Vonných svíček s gravírováním

U žen ale rozhodně také zabodujete klasickými kosmetickými balíčky, které často bývají ve velmi pěkných dárkových baleních. Velmi populární je dnes zejména přírodní a exotická kosmetika, která jako dárek nikdy nezklame.

Muži ocení smysl pro humor

Znáte to, zpravidla jsou to takové ty typické kamarádské dárky, které mají za úkol hlavně pobavit. Samozřejmě jiný dárek bude volit kamarád, jiný zase manželka nebo přítelkyně. Vybrat dárky pro muže můžete také na internetu, kde je spousta vtipných i prakticky věcí. Je tak na vás, zda zvolíte třeba nápaditou sadu netradičních značek piv, nebo vyberete třeba nějaký stylový doplněk do kanceláře. Fantazii se meze nekladou.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář