Domů » PVC podlahy Gerflor – podlahy do bytu i komerčních prostor

PVC podlahy Gerflor – podlahy do bytu i komerčních prostor

od Lukáš Pecina

V dnešních dnech už ve všech moderních bytech nebo rodinných domech, potažmo i kancelářích, neuvidíte koberce. Pouze minimálně. A to z jednoho prostého důvodu. PVC podlahy prošly velkou změnou, staly se modernější podlahovou krytinou a tudíž také velmi vyhledávanou.

Polyvinylchlorid, zkráceně tedy PVC, je měkčený vinyl a v obchodech jej poznáte docela jednoduše – prodávají se v rolích.

Výhodou tohoto produktu je dozajista fakt, že se prodává v různých šířkách, tím pádem máte téměř stoprocentní jistotu, že najdete přesně tu šířku, kterou potřebujete, abyste eliminovali různé spoje a vaše podlaha bude mít celistvý vzhled.

Další velkou výhodu představuje, že položení PVC podlahy je jednoduché a taktéž údržba těchto podlah. Horší už je to v situaci, kdy dojde k jejímu poškození. Jestliže se to tak stane, je nutné celou podlahu strhnout a nahradit ji novou. Z toho důvodu rozhodně doporučujeme pořídit PVC s vyšší zátěžovou třídou – hlavně tam, kde je nejvyšší zátěž. To znamená například kuchyň, obývací pokoj nebo na chodbách bytu.

PVC podlaha není ideální jen do nových staveb, ale také pro rekonstrukce. Je díky tomu snadné si obnovit interiér v dekoru dřeva, dlažby či kamene. Troufáme si tvrdit, že podlahová krytina z PVC je nabízena v takovém množství různých variant, aby si opravdu každý našel přesně ten, který vyhovuje jeho představám.

PVC podlahy

PVC podlahy Gerflor Designtex

Kolekce Gerflor Designtex je s unikátní textilní podložkou. Díky tomu má dobrou odolnost a je vyrobena patentovanou, jedinečnou technologií, díky které jsou méně citlivé na případné nerovnosti podkladu.

Její vzhled je určen dekorativní pěnou, pod kterou se navíc nachází jedinečná, tvarově stálá vrstva skelného vlákna a ta dodá unikátní rovnost  povrchu i v případech, kdy není PVC položeno na dokonale rovném povrchu. Pěna pak dodává podlaze měkkost a na spodní straně je ještě přidána textilní vodovzdorná protiplísňová vrstva.

Díky účinné tepelné regulaci je tato podlaha příjemná i pro bosé nohy a vhodná pro obytné místnosti, chodby i další prostory s potřebou omezení hlučnosti.

PVC podlahy Gerflor Designtex Plus

Tato podlaha je navržena s ohledem na maximální odolnost v domácnostech i komerčních prostorách. Nejen, že nabízí širokou škálu luxusních dekorů, ale také vlastní naprosto unikátní technologii, která umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou. Právě tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Na povrchu je ošetřena nátěrem Sanosol, který zabraňuje šíření plísní a bakterií.

Opět ani zde nechybí dekorativní pěna, pod kterou se nachází jedinečná a tvarově stálá vrstva skelného vlákna. A také  je na spodní straně je textilní vodovzdorná protiplísňová vrstva.

pvc podlahy

 

PVC podlahy DesignTime

Tato krytina je vysoce zátěžové PVC, které je určeno pro použití v oblastech s těžkým provozem, jako jsou například nemocnice, kanceláře, školy, obchody a podobně. Povrchová úprava Pur udává vynikající odolnosti proti otěru a také je povrch ošetřen nátěrem Sanosol, jež zabraňuje šíření plísní a bakterií. Díky celistvému povrchu bez spár jednoduše odstraníte všechny nečistoty i prach a realistický vzhled vzoru plně vynikne v celé šíři i v tom nejmenším detailu.

PVC podlahy DesignTime Contract

Jedná se opět o podlahovou krytinu, která je vysoce zátěžová a tím pádem vhodná pro použití v těžkém provozu jako jsou nemocnice, školy či obchody. A jako u předchozího typu, i zde díky celistvému povrchu bez spár jednoduše odstraníte všechny nečistoty i prach. Barevný vzhled vzoru plně vynikne v celé šíři a vytvoří tím dokonalý interiér.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář