Domů » Chcete na internetu najít kvalitu?

Chcete na internetu najít kvalitu?

od Lukáš Pecina
srovnávač vín

Internet byl doposud díky srovnávačům platformou, která pomáhala ve hledání nejnižší ceny. Ale co kvalita? Doposud museli zákazníci hledající kvalitu pracně pročítat recenze a věřit jejich nestrannosti. Nyní je zde objektivnější metoda. Srovnávač kvalt, který zohledňuje vlastnosti produktu a jejich příspěvek k celkové kvalitě.

Například chcete kvalitní víno které není barveno, olivový olej, čokoládu, sušenou španělskou šunku nebo konzervu s tuňákem. Nebo pořizujete domů trezor a nevíte co se hodnotí a jak se dá kvalitně a výhodně koupit? To nekupujete každý den. Uvedený přístup je použitelný i pro oblast služeb, například nevíte jak se chránit proti příliš horlivé dopravní policii a pokutovým a bodovacím systémům.

Výhodou tohoto systému je, že naleznete na jednom místě propojené články expertů, kvalitativní parametry a hodnocení spolu s cenovým srovnáním.

Jak říká zakladatel serveru Lukáš Neterda „Server průběžně budujeme a doplňujeme obsah o další kategorie. Pokud vám tam něco oblíbeného chybí, nebo máte jiné nápady dejte nám vědět na naší FB stránce.“.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář