Domů » Seznamte se s možností levného ubytování v Praze

Seznamte se s možností levného ubytování v Praze

od Lukáš Pecina
rezidence Topolova

Na několik dní a třeba i na celý rok se v Praze můžete ubytovat velmi levně a jak bonus si užívat strategicky výhodnou lokalitu. Existuje jen jedno místo, kam turisté i manažeři, kteří jedou do hlavního města na obchodní schůzku, míří za komfortem za výhodnou cenu.

Moderní budova s pokoji různých typů

Pokud se chytáte na výlet, musíte do Prahy pracovně nebo jste si ji vybrali jako svůj nový domov, uspokojí vás multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Jedná se o moderní budovu s velkou ubytovací kapacitou. Má pokoje rozdělené do několika typů, aby uspokojila nenáročné „baťůžkáře“ i ty, kdo touží po vysokém komfortu. Nejlevnější jsou pokoje typu hostel, co se týče ceny, hned v závěsu za nimi jsou pokoje typu penzion. Pokoje hostel Praha i penzion Praha jsou řešeny buňkovým systémem – dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Jsou vybaveny postelemi, skříněmi a poličkami. Pro náročné hosty je připraveno hned několik apartmánů, které nabízí maximální soukromí. Jejich součástí je kromě prostorné postele i malá kuchyňka.

Výhodný pronájem

V Rezidenci Topolová je možný i dlouhodobý pronájem bytu Praha. K dispozici jsou garsoniéry nebo byty 1+1. I ceny nájmu jsou hluboko pod pražským průměrem. Je to 13 000 Kč měsíčně včetně poplatků za garsoniéru nebo 12 500 Kč + 2 500 Kč paušální poplatky za atypický byt 1+1. Je výhodou, že se skládá jen jedna vratná kauce. Smlouva se uzavírá na jeden rok vždy s možností prodloužení a v bytě mohou bydlet maximálně 3 osoby.

Lokalita jako bonus

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10. Jen kousek od vchodu je zastávka autobusu, cca 5 minut chůze je vzdálená stanice metra Skalka. Praha 10 je velmi klidná lokalita s bohatým občanským životem, přehled kulturních akcí i více o životě v této městské části se dozvíte zde. Je oblíbená u mladých lidí i rodin s dětmi.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář