Domů » Léto plné adrenalinových sportů

Léto plné adrenalinových sportů

od Lukáš Pecina
flyboard

Nemůžete se dočkat, až venku začnou kvést na loukách kytky a venkovní teploty dovolí pobyt u vody? Takové počasí obvykle láká také k prožití mnoha zajímavých zážitků. Kde koho přiměje k posunutí dosavadní laťky odvahy a kde kdo vyhlíží příležitost stát se něčím zajímavým. Ne jinak je tomu rovněž u flyboardu.

Co je to Flyboarding?

Flyboarding představuje jedinečnou adrenalinovou zábavu na vodě. Během tohoto zážitku můžete skloubit létání s pobytem ve vodě. Flyboard je stroj, díky němuž si můžete dopřát nevšední zábavu na vodě, a připadat si přitom na vrcholu svých adrenalinových možností. Stroj se ovládá zcela intuitivně, nemusíte se tedy obávat žádných dlouhých a složitých instruktáží. Flyboard je originální v tom, že umožňuje proletět se až obdivuhodných deset metrů nad vodní hladinou a co víc dokonce i pod ní. Zbrusu novou novinkou ve vodním sportu je Flyboard V4, který navíc umožňuje rotaci kolem vlastní osy. Vouchery na Flyboarding můžete již dnes zakoupit na webovém portálu Firmy na zážitky a to konkrétně zde www.firmanazazitky.cz.

Co je nového mezi vodními adrenalinovými sporty?

Už jste slyšeli o adrenalinové pecce Flyride? Že ne? Tak v tom případě, pořádně nastražte uši, neboť tento zážitek by neměl uniknout Vaší pozornosti bez povšimnutí. Během letošního léta totiž Orlická přehrada, Slapy či Davle budou zaslíbeni této letošní novince. A oč se vlastně jedná? Jde o jízdu na létacím vodním skútru, který je poháněn vodním proudem. Vodní trysky umožňují bezpečné vznášení se nad vodní hladinou, přičemž směr a výšku jízdy si jezdec určuje sám. Poukázka na Flyride se může stát také odměnou za samé jedničky na vysvědčení.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář