Domů » Máte v noci problémy s kašlem, zahleněním či vyrážkou?

Máte v noci problémy s kašlem, zahleněním či vyrážkou?

od Lukáš Pecina
vysavač Raycop

Jaro přináší slunce a teplo a probouzí se celá příroda ze zimního spánku. Toto vše nahrává také roztočům, bakteriím a plísním, aby se jim v našich domácnostech lépe „žilo“. Pokud máte alergii na roztoče, respektive jejich výkaly, určitě se v noci, ale dost často i přes den, potýkáte s kašlem, zahleněním a různými druhy ekzémů. Roztoče a bakterie okem nevidíte a běžným vysavačem je neodstraníte. Nejlépe se jim daří v postelích, matracích a lůžkovinách, kde mají dostatek vlhka, tepla a potravy.

Spánkem strávíme téměř třetinu svého života a přitom jsou postele místem, které čistíme nejméně z celé domácnosti. Účinným a spolehlivým pomocníkem v boji proti roztočům, plísním a bakteriím, kterého doporučují lékaři i Britská nadace pro alergie, je UVC antibakteriální vysavač Raycop.

UVC antibakteriální vysavač Raycop – čím se liší od běžných vysavačů?

Schopnost zničit 99,9% bakterií, plísní, virů i roztočů je dána využitím UVC germicidní lampy ve spolupráci s dalšími funkcemi – vibračním klepačem, kartáčem, výkonným sáním a mikro-alergickým HEPA filtrem H13.

Zázračná UVC lampa? Umí to někdo vysvětlit?

UVC (ultrafialové) světlo je elektromagnetické záření s vlnovou délkou kratší než viditelné světlo. UVC záření, vznikající v trubici namontované uvnitř vysavače Raycop, uvolňuje velké množství neviditelných ultrafialových paprsků (253,7 nm vlnové délky). Toto světlo paralyzuje roztoče a poškozuje jejich DNA, čímž ničí jejich schopnost se množit a způsobit onemocnění. UVC světlo zabije 99,9% veškerých druhů bakterií, virů, plísní, ale také hub. Toto světlo působí jen na krátkou vzdálenost a z provedených studií vyplývá, že stačí pouhé 2 sekundy k tomu, aby UVC vysavač zlikvidoval bakterie a další spouštěče nemocí.

Co říkají lékaři z České republiky?

MUDr. Hana Jelínková, kožní lékařka – zkušenosti s používáním antibakteriálních vysavačů 4 roky

Jakou pozorujete změnu u pacientů s kožními problémy, jako jsou ekzémy, kteří začali používat vysavač s UVC lampou?

Od mých pacientů, kteří antibakteriální vysavače používají vím, že jim pravidelné používání pomáhá s léčbou alergií a s tím spojených dalších nepříjemných projevů nemoci jako jsou kožní vyrážky a ekzémy. Za dobu používání této pomůcky monitoruji u pacientů postupné snižování léků, odeznívání akutních problémů nemoci a celkové zlepšení kvality jejich života.

Jak se účinně bránit roztočům, bakteriím, virům a plísním?

• V bytě by měla být udržována optimální teplota a nižší vlhkost

• Odstranění tapet ze zdí a náhrada koberců podlahou s pevným povrchem

• Pokud máte vlhko v ložnici, na spodní straně matrací se může tvořit plíseň. Umístěte matraci na rošt, aby větrala (neukládejte pod postel žádné věci)

• každodenní větrání domácnosti (10 minut minimálně 4x denně)

• pravidelné používání UVC antibakteriální vysavač Raycop s UVC germicidní lampou na veškeré matrace, lůžkoviny, čalouněný nábytek a další textilie v domácnosti

• Vyplatí se kontrolovat i půdu v květináčích. Když je v nich zemina potažená bělavou vrstvou, jsou to plísně a je třeba tuto půdu odstranit a nahradit novou bez plísní

Kontakt:

BLAKAR trading s.r.o.

Azalková 1272

252 42 Jesenice u Prahy

Tel.: +420 608025404, 606377814

e-mail: info@blakar.cz

www.raycop.cz

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář