Domů » Simona Krainová se stala tváří švýcarské firmy VALERA

Simona Krainová se stala tváří švýcarské firmy VALERA

od Lukáš Pecina
simona krainová

Přední česká modelka Simona Krainová navázala spolupráci s prestižní švýcarskou firmou s více než 60letou tradicí Valera. Stala se tak ambasadorkou “zlatého fénu” Metal Master Light Gold.

Každá žena, která chce být krásná a líbit se, obzvlášť žena typu Simony Krainové, pohybující se ve fashion světě, chce mít krásné a kvalitní vlasy. S tím souvisí také péče o vlasy. A fénování vlasů je jedním ze základů jejich péče po umytí.

“Zlatý fén” je zárukou švýcarské kvality: fén disponuje 3 metry dlouhým kabelem, který má patentovaný systém Rotocord, díky němuž se nikdy nezamotá. Díky špičkové technologii ionizace už nehrozí rozlítané, elektrizující, vlasy. Kovové tělo je pozlaceno 24karátovým zlatem. Fén také disponuje speciálním povrchem, který se nezahřívá.

Fén je navíc extrémně lehký do ruky, což ocení zejména profesionální kadeřníci, ale i ženy, které si vlasy fénují často. A samozřejmostí je i kvalitní švýcarský motor, který vydrží až 1200 hodin provozu!

“Valera je pro mne kvalita. Je to vlastně takový “luxusní šperk” do koupelny,” svěřila se Simona Krainová, která se stala tváří Valery.

“Své vlasy si hýčkám tím nejlepším. Nespokojím se s průměrem, chci pro své vlasy švýcarskou kvalitu. A hlavně je úžasné pro nás ženy také to, že se kabel nikdy nezamotá, no co víc si přát,” říká tvář světové značky Valera Simona Krainová.

Není to poprvé, co značka využívá ke své podpoře mediálně známou tvář. Švýcarského specialistu v oblasti vlasové péče v minulých dvou letech úspěšně zastupovala třeba Andrea Verešová. Spojení světové firmy a úspěšné modelky se osvědčila.

“Tím, že jsme chtěli oslovit jak český, tak slovenský trh, byla volba tváře jednoznačná! Simonu Krainovou milují Češi i Slováci. Je uznávanou modelkou, moderátorkou a herečkou. A jestli je u nás někdo ve veřejném světě symbolem elegance a vytříbeného stylu, pak je to právě Simona Krainová,” říká marketingový zástupce Valery pro ČR Linda Michalčíková.

“Je mi velkou ctí, že jsem byla oslovena, abych se stala tváří této skvělé, prověřené značky s mnohaletou historií. A zlatý fén, to je budoucí fenomén. Vždyť je to i pro pány ideální typ na skvělý dárek pro jejich přítelkyně, manželky, nebo třeba maminky. Mám ráda originální, krásné a k tomu funkční věci. Tohle vše tento fén od Valery prostě jednoznačně splňuje,” dodala Simona Krainová.

Kontakt:

Michalčíková Linda

tel.: 702 210 649

e-mail: michalcikoval@eta.cz

 

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář