Domů » Nevíte, čím potěšit ženu? Je to snadnější, než si myslíte

Nevíte, čím potěšit ženu? Je to snadnější, než si myslíte

od Lukáš Pecina
potěšit ženu

Potěšit ženu je prý extrémně těžké. Ať už v každodenním praktickém životě, ale také tehdy, máte-li jí pořídit nějaký dárek, který ji skutečně zaujme. My si myslíme, že to vůbec není pravda – žena se naopak dá potěšit velmi snadno. Nenajde se totiž žádná taková, která by pohrdla těmito pozornostmi.

Slůvka uznání a podpory

Žádná žena nepohrdne tím, když jí někdo ocení, pochválí, podpoří nebo jí vyjádří náklonost. A není nutné kvůli tomu sepisovat dlouhé dopisy. I krátký vzkaz na ledničce či na zrcadle udělá velikou radost – možná i větší než kdejaký promyšlený a drahý dárek.

Odpočinek

Ženy toho zvládají spoustu – ale o to více si občas potřebují oddychnout a načerpat sílu. Vždy jim tedy uděláte radost, pokud namísto nich poklidíte, pohlídáte děti, nebo jim rovnou koupíte voucher na masáž.

Památka na významný moment

Všimli jste si, že ženy rády fotí a dělají alba? Je to proto, že si rády připomínají významné události a uchovávají si je v hmatatelných vzpomínkách. I vy jim můžete nějakou významnou událost připomenout třeba vhodně zvoleným šperkem, suvenýrem nebo něčím, co mohou mít stále při sobě. Zvolte náušnice Couer, které jí při každém pohledu do zrcadla připomenou narozeniny nebo výročí, ke kterým je dostala.

Společně strávený čas

Radost je vždycky větší, kdy je možné ji sdílet. Ženě tedy zaručeně uděláte radost dárkem, který s ní budete sdílet. Může to být výlet, večeře nebo třeba nějaký netradiční adrenalinový zážitek. Důležité však je, abyste darovali hlavně svůj čas a svou pozornost. Ta má větší hodnotu než cokoliv, co se dá za peníze pořídit.

Ukažte, že ji znáte

Miluje vaření? Zakládá si na svém vzhledu? Dělá fitness? Všechny tyto koníčky vám dávají nepřeberné množství věcí, kterými ji můžete potěšit. Pokud se ráda krášlí, objevte šperky Coeur, pokud se věnuje ručním pracím, můžete zvážit kurz nebo třeba šicí stroj, po kterém se již dlouho poohlíží. Je to snadnější, než si myslíte.

 

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář