Domů » Vystřelte váš web na přední pozice ve vyhledávačích

Vystřelte váš web na přední pozice ve vyhledávačích

od Lukáš Pecina
seo

Provozujete e-shop, blog, webový portál nebo vlastníte libovolný jiný online projekt? Platíte si inzerci v internetových magazínech, platíte za reklamu na sociálních sítích, nakupujete traffic, využíváte PPC, retargeting, PR články, zpětné odkazy a mnohé další nástroje online marketingu a ekonomické výsledky to nepřináší? A co když to děláte špatně? Udělali jste si analýzu konkurence, analýzu klíčových slov, má váš web odpovídající strukturu? Pokud odpovědi na tyto otázky neznáte, je čas přistoupit k vašemu problému zodpovědně. Také nástroje online marketingu totiž přirozeně vyžadují znalosti a schopnosti ověřené léty praxe, které se nenaučíte přes noc.

Maximum potenciálu získáte jen s maximální péčí

Začněte u personálních záležitostí. Máte člověka na daný obor, nebo si snad děláte SEO sami? V tomto odvětví existuje spousta amatérů, ale naštěstí také nemálo profesionálů s kvalitními referencemi a viditelnými výsledky práce. Ptejte se svého SEO specialisty na konkrétní otázky a pokud dostáváte neurčité odpovědi, tak odborníka ve svém týmu rozhodně nemáte. Přes vaše kontakty se vám nepochybně podaří oslovit známá SEO agentura, kde vám pomohou s optimalizací vašeho přístupu k online marketingu a s optimalizací vašich marketingových kampaní na výkon. Se skutečnými odborníky přestanete mít také ten neodbytný pocit, že vaše peníze letí oknem.

Analýza je základ

Existuje mnoho pohledů na SEO a jeho podoba se v čase značně vyvíjela. Mnohé nástroje používané dříve jsou dnes na ústupu a jejich roli převzaly jiné. Jedním ze základních nástrojů pro správnou optimalizaci vašeho webu je ale stále velmi důležitý SEO audit. Ten zahrnuje řadu kroků, mezi které patří zejména:

  • analýza klíčových slov
  • analýza obsahu a struktury webu
  • analýza konkurence

Zmínili jsme, že se přístup k optimalizaci webu se v čase hodně posouval kupředu a stále se tak děje. Dnes už není SEO jen obor úzce zaměřený na získání návštěvnosti z organického vyhledávání, ale prostupuje a spojuje mnoho dříve čistě marketingových oborů. Jak se říká, vše se vším souvisí.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář