Domů » Praktické doplňky pro váš automobil. Nášlapy i potahy jej udrží v čistotě

Praktické doplňky pro váš automobil. Nášlapy i potahy jej udrží v čistotě

od Lukáš Pecina
auto

Každý, kdo provozuje automobil si určitě již někdy říkal, že není nic složitějšího, než jej chvíli udržet v čistotě. Tady přinesete trochu nepořádku ze silnice, tady vám zase něco vysypou děti nebo v horším případě ještě rozlijí. Váš pes dává zabrat čalounění a zkrátka automobil někdy nemá jednoduchý život. Abychom mu to usnadnili, můžeme využít nejrůznějších doplňků, které nám motoristům pomohou udržet vůz aspoň trochu v čistotě. Pojďme se na některé z nich podívat.

Stupačky jsou praktické a zlepšují design

Tento prvek výbavy je velmi oblíbený mezi motoristy, kteří mají vozidla typu SUV nebo Pick up. Často se totiž vyskytuje už ve standardní výbavě, ale ne vždy je musíte na vozidle mít. Přitom právě u tohoto typu vozidel se jedná o prvek nejen designový, ale také veskrze praktický. Souvisí to samozřejmě s vyšší světlou výškou těchto vozidel. Pohodlné nášlapy totiž dokáží udržet ve vozidle větší čistotu a zároveň slouží k ochraně prahu. Vůz s nimi také nepochybně lépe vypadá. Pokud je na svém vozidle nemáte, můžete si je dokoupit dodatečně. Kvalitní stupačky se vyznačují:

  • ABS hliníkem
  • Jednoduchou instalací

Použité materiály jsou důležité pro vysokou životnost těchto doplňků. Kvalitní nášlapy se také dobře instalují, přičemž to rozhodně zvládnete sami. Veškeré potřebné součástí jsou obsaženy v samotných instalační setech, takže s uchycením nášlapů nebude žádný problém. Samozřejmostí bývá podrobný návod, který vás provede instalací krok za krokem. Dejte díky nášlapům sbohem znečišťování interiéru a vylepšete vzhled svého vozu.

Chraňte také čalounění

Už v úvodu jsme hovořili o čalounění, které může ve vozidle také dostat zabrat. Ať už se jedná o zmíněné řádění domácího mazlíčka nebo o vaše vynalézavé děti. Na výběr dnes existují různé potahy do auta, které jsou určeny pro konkrétní účely. Buď se jedná o klasické potahy na sedadla, nebo se jedná o potahy ochranné či dokonce o potahy, které jsou určeny přímo k převozu třeba psa.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář