Domů » V džínách a bílém tričku budete vždy za královnu

V džínách a bílém tričku budete vždy za královnu

od Lukáš Pecina
oblečení

Mnoho žen často při pohledu do skříně řeší otázku, co na sebe, a mnoho z nich má i v přeplněné skříni pocit, že se v ní nenachází nic vhodného. V tomto případě pak často sáhnou po již několik desetiletí nesmrtelné kombinaci, se kterou vědí, že nikdy nešlápnou vedle – džíny a bílé tričko. Hodí se téměř pro každou příležitost a sluší ženám bez ohledu na věk a postavu.

Jednoduchost i sofistikovanost v jednom

Džíny a bílé tričko, sázka na jistotu, ať se chystáte na výlet, na nákupy či na cestu na dovolenou. Do práce či do kina stačí bílé tričko nahradit bílou košilí a rázem jste elegantní i moderní. Ostatně jedná se o osvědčený model, který často oblíkají i celebrity, včetně hereček, zpěvaček či modelek. Džíny a tričko totiž představují na první pohled jednoduchý, ale zároveň velmi rafinovaný a svůdný styl. Pokud si pro tento outfit plánujte koupit džíny nové, věřte, že v současné době jsou moderní zejména ty s vysokým pasem, které lichotí postavě více než tak zvané bokovky. U džínů si tričko vždy zastrčte dovnitř či si ho uvažte na uzel, zdůrazníte tak svůj pas.

S čím model zkombinovat?

Klasický outfit v podobě džínů a bílého trička lze samozřejmě doplnit také o pásek či a další doplňky, jako například šátek, sluneční brýle a vrstvené šperky, zejména náramky a náhrdelníky. Pokud víte, že se vrátíte až v pozdních večerních hodinách, vezměte si s sebou koženou bundu, nebo pokud chcete působit elegantněji, blejzr. Bílé tričko či košile ale nejsou jedinou možnou variantou, můžete samozřejmě také zvolit trička barevná. Skvěle totiž vypadají džíny také v kombinaci s černými či pruhovanými tričky. Stačí se podívat na internet a inspirací najdete během několika málo minut nespočet. Nezapomeňte také na to, že velmi důležitou roli na vašem výsledném looku bude mít také obuv a kabelka, kterou k džínům a tričku zvolíte.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář