Domů » Do města stylově a s úsměvem. Dejte sbohem nudě!

Do města stylově a s úsměvem. Dejte sbohem nudě!

od Lukáš Pecina
styl

Když se rozhodnete vyrazit do městských ulic a hodit na sebe něco stylového, nemusí to být přece právě takový styl, který má na sobě deset dalších lidí, co potkáte. Vždyť není přece nic fádnějšího a nudnějšího. Umíte si ze sebe udělat legraci? Potom se nebojte projevit to ani přes oblečení a doplňky.

Městský vak, to není jen tak!

Už je to pár let, ale stále je IN. Ano, máme na mysli gymsack, prostě tolik populární vak na záda. Pokud vám nedělá problém, že v něm jako my nikdy nic nenajdete, tak směle do něj. Ale jděte na to jinak. Vaky s logem té či oné značky přece nosí každý druhý. Když už se ale rozhodnete zakoupit gymsack, tak ať je trochu vtipný. Nebo trochu více. To je na vás. Už to nemusí být jen vtipná trička s potisky, nyní jsou veselé také městské batůžky. Výběr vtipných potisků je všude na webu prakticky nekončící. Jistě si mezi nimi najdete i ten svůj, který vás vystihne, a ještě se kolemjdoucím budou podlamovat kolena. Ne vaší krásou, ale od smíchu.

Pokud by pro vás městský vak nebyl to pravé, tak můžete vyzkoušet také vtipné tašky přes rameno. Také se vám do nich vejde vše potřebné, budete to mít po ruce a budete vypadat úplně stejně stylově a vtipně. Zkrátka hotová veselá kopa. Dejme všichni sbohem šedi a užívejme si to.

Vezměme to pěkně od podlahy. Tedy od ponožek

Aby vás smích jen tak nepřešel, nezapomeňte, že ponožky do sandálů jsou jasná módní volba! Ale musí hýřit vtipem, aby bylo jasno, jak to myslíte. A jaké vtipné ponožky jsou pro vás ty pravé? Výběr určitě existuje i mezi těmi s humorem.

  • Klasické
  • Kotníkové

Potisky musejí být vidět a u klasických ponožek opravdu budou. Pokud ale chcete něco do nízkých tenisek, tak jsou lepší volbou kotníkové. Zkrátka nebojte se a rozesmějte svět za sebou vtipným vakem, nebo vyčarujte úsměv na tváři těm, kteří jsou vám v patách.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář