Domů » Značka MICHAEL KORS ACCESS expanduje s novými chytrými hodinkami

Značka MICHAEL KORS ACCESS expanduje s novými chytrými hodinkami

od Lukáš Pecina
chytré hodinky

“Je mi jasné, že budoucnost módy spočívá ve spojení vynikajícího designu, osobitého stylu a moderní technologie,” řekl Michael Kors, “a ohromný ohlas řady MICHAEL KORS ACCESS potvrdil, že tato budoucnost je tady teď. Jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout tuto novou generaci chytrých hodinek a hybridů.”

Za zvláštní zmínku stojí:

PŘEDSTAVENÍ DVOU NOVÝCH MODELŮ CHYTRÝCH HODINEK S DOTYKOVÝM DISPLEJEM: SOFIE PRO ŽENY A GRAYSON PRO MUŽE

chytré hodinky

KOR1558268

Tyto nové přírůstky do řady chytrých hodinek mají aktualizovaný software, zářivý dotykový displej AMOLED (displej s aktivní matricí) a jsou navrženy, stejně jako stávající modely Bradshaw a Dylan, pro zákazníky, kteří chtějí vše: moderní technologie, společenskou konektivitu a skvělý styl.

Elegantní a ženské hodinky Sofie mají tenké lehké tělo s vykládaným rámečkem a kulatým displejem. Budou nabízeny v osmi různých kombinacích pokovení a náramku se sedmi snadno vyměnitelnými pásky.

Hodinky pro muže Grayson, vytvořené tak aby v každém okamžiku vyhovovaly životnímu stylu moderního muže, spojují luxusní a sportovní vzhled a mají kulatý ciferník s otočnou korunkou pro rychlé rolování. Budou nabízeny ve zlaté barvě, provedení z nerezové oceli a v modro-černém iontově pokoveném provedení se čtyřmi vyměnitelnými pásky.

Jako všechna nositelná elektronika značky MICHAEL KORS ACCESS, jsou hodinky Sofie i Grayson kompatibilní s telefony s platformou AndroidTM a iOS® prostřednictvím nejmodernější technologie v rámci spolupráce Google s platformou pro chytré hodinky Android WearTM 2.0. Zahrnují čipový systém Qualcomm® SnapdragonTM Wear 2100.

VÝRAZNÉ ROZŠÍŘENÍ CHYTRÝCH HODINEK PRO MUŽE

Michael Kors věří, že chytré hodinky pro muže představují důležitou příležitost do budoucna. Kromě nových hodinek s dotykovým displejem, značka představuje dva nové typy chytrých hybridních hodinek pro muže a rozšiřuje stávající sortiment hybridů Gage. Všechny tyto nové možnosti nabídnou mužským příznivcům značky Michael Kors širokou řadu chytrých hodinek s výjimečným designem, obohacených o funkce monitorování fitness, spánku a upozornění, která považují uživatelé za nejužitečnější.

• VÝVOJ APLIKACE MICHAEL KORS ACCESS MICRO APP

Příští verze aplikace bude obsahovat skvělou funkci pro sociální komunikaci, stejně jako nové možnosti přizpůsobení vzhledu digitálního displeje. Funkce My Social umožní uživateli, aby se připojil na svůj účet Instagram a nastavil na ciferník osobní fotografii. Aplikace umožní procházení obsahu na Instagramu, výběr oblíbeného obrázku a dokonce používání filtrů a vytvoření vzhledu hodinek, který je tak osobní, jako váš život. Do konce roku 2017 představí značka 15 nových typů digitálních hodinek, všechny s mnoha přizpůsobitelnými prvky.

 

 

 

 

POKUD CHCETE ZÍSKAT DALŠÍ INFORMACE, NALEZNETE NÁS NA:

Michael Kors Access: http://www.michaelkors.com/Access

 

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář