Domů » Dřevěné motýlky BeWooden. O 40 důvodů více, proč vyrazit do společnosti

Dřevěné motýlky BeWooden. O 40 důvodů více, proč vyrazit do společnosti

od Lukáš Pecina
dřevěný motýlik

Vyrazit do společnosti. Pro někoho tragédie (introverti ví, o čem mluvím). Pro jiného nejlepší možnost, jak strávit večer. Ať už patříte ke kterékoliv skupině, můžete vždy hledat ještě důvod, proč tam či onam vyrazit (nebo nevyrazit). Důvody, že tam bude fajn zábava, že už jste se s vaší babičkou dlouho neviděli nebo že váš šéf vypráví nudné vtipy bez pointy vám nestačí? My vám jich poskytneme dalších 40.

Do společnosti se vám chce i nechce

Jsou situace, ve kterých se zkrátka nemůžete rozhodnout. K nim zaručeně patří i vycházka do společnosti. Někdy se vám zkrátka chce i nechce. Nevíte na čem jste. Nakonec jdete a skončí to třeba dobře a vy jste rádi, že jste zas pro jednou vytáhli paty z domu. Někdy pro změnu dlouho neváháte, jdete a následující den dopoledne toho hořce litujete. Pro tyto případy, kdy se nemůžete rozhodnout, si doporučujeme pořídit alespoň jednoho z naší nabídky dřevěných motýlků (pro muže i pro ženy). Dá vám totiž jasný důvod k tomu, nechat nudu doma a vyrazit ven bez ní.

Ven vyrážíte jen kvůli krásným očím vaší přítelkyně

Situace č. 2. Ven se vám nechce, jenže vaše přítelkyně je natolik hyperaktivní, že byste to s ní doma určitě nevydrželi. A proto vypnete PC hru a vyrážíte. Při pohledu na vaši přítelkyni přitom zavadíte pohledem o pestře barevného motýlka na jejím krku. Wow!!!, řeknete si a do společnosti vyrážíte o něco povolněji… a máme za to, že motýlek BeWooden bude tím posledním, co z partnerky po návratu domů strhnete.

Raději byste večer strávili s knihou v ruce, ale absence na pracovním vánočním večírku se zkrátka neodpouští

Situace č. 3. Spíše než ven vás to táhne do děje napínavé detektivky.V jiných dnech by tohle nebyl problém. Ale absence na vánočním večírku vaší firmy je až příliš nápadná. A jelikož chcete povýšit, jdete. Jako oporu si však ke společenskému outfitu na krk připevníte dřevěného motýlka BeWooden – alespoň se budete mít o čem bavit!

A to je z důvodů, proč vyrazit do společnosti asi tak všechno. Že jsme vám jich slíbili až 40? Počkejte (kurzor míří vzhůru)… aha, máte pravdu. Ale vzhledem k tomu, že příležitostí, proč vyrazit či nevyrazit ven je nekonečné množství, nejspíš by nám zde nestačili normostrany (a copywriterovi, kterému za tento text platíme, bychom se nejspíš nedoplatili).

Ale více jak 40 dřevěných motýlků máme v naší nabídce. A pokud počítáme správně, rovná se 40 motýlků více jak 40 příležitostem, proč vyrazit do společnosti. Tak neváhejte a staňte se ikonou ve společnosti. Nehledě na to, kam zamíříte a jestli se vám tam chce.

Tip: Obchod s drevenými motýľmi novo aj na Slovensku.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář