Domů » Začalo to jednou dřevěnou broží… teď mám doma celý zvěřinec

Začalo to jednou dřevěnou broží… teď mám doma celý zvěřinec

od Lukáš Pecina
dřevěné brože

Už jako malá jsem domů nosila opuštěná koťata. A toulala se v lesích Beskyd. I přesto, že mě napjatý pracovní režim často odvane úplně jinam, do Beskyd se ráda vracím. Právě odtud pochází můj nynější zvěřinec doma…

Jako první jsem dostala do péče srnu

Jako první jsem do péče dostala srnu – docela malou, od kamarádky. A prý, abych se o ní dobře starala. Starám se. Pro jistotu ji beru všude s sebou – na pracovní schůzky i na nákupy. To víte, že s ní přitahuji pozornost a lidi se koukají. Doma ji ale nechat nemohu.

Potom jsem dostala vlka…

Potom jsem dostala i vlka. Ne, nikde jsem neprochladla. Prostě jsem dostala vlka. Nejdřív jsem si myslela, že si se srnou nesednou. A měla jsem pravdu. Ti dva spolu dohromady nikam jít nemohou. A tak je beru odděleně. Když jdu s zrovna s vlkem, připadám si tak silná. A lidi se koukají. Ale doma se dohromady vlk a srna snesou.

Medvěda mi partner vymlouval, prý na co potřebuji tolik zvířat…

Medvěda mi partner napřed vymlouval. Prý, na co potřebuji tolik zvířat. V něčem měl pravdu. Dá to zabrat ukázat se s mými zvířecími miláčky ve společnosti a nemluvit jen o nich. Ale oni vážně přitahují tolik pozornosti.

Protože jsem chtěla celou sbírku zvířat z Beskyd, pořídila jsem si i zajíce a lišku

No a protože tolik miluji Beskydy, chtěla jsem mít doma kompletní sbírku dřevěných broží zvířat z Beskyd. Asi nemusím říkat, že na partnera už to bylo moc, že? Ale nemohu si pomoct. Když je doma ukazuji mým kamarádkám, nemohou si zvířata vynachválit a chtějí je mít doma taky. Ptají se mě, jak je zvládám?…

… odpovídám, že podle nálady. Jakmile mě jejich společnost přestane bavit, jednoduše je zavřu do mé šatny.
(TAJNÉ PŘIZNÁNÍ MILOVNCIE BEWOODEN BROŽÍ)

 

Tip: Drevené brošne môžete tiež získať i na Slovensku na www.bewooden.sk

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář