Domů » Kde si vzít půjčku?

Kde si vzít půjčku?

od Lukáš Pecina
hypotéky

Nejeden z lidí se musí alespoň někdy potýkat s finančními obtížemi. Je jen málo těch, kdo jsou jich po celý život ušetřeni. A pokud se někomu zrovna nedostává peněz, je třeba učinit vše pro to, aby se taková situace co nejdříve stala minulostí.

Vyřešit to tím, že si člověk urychleně vydělá nějaké peníze navíc, je ta nejrozumnější varianta, využití vlastních úspor pak varianta logická a současně i pohodlná. Jenže co když ani jedna z těchto nepřipadá v úvahu? Protože ne každý člověk má možnost si vydělat tak rychle a tolik, kolik by bylo třeba, a mnozí z nás se nemohou pochlubit tím, že by měli finanční rezervy pro strýčka Příhodu?

Pak je nejednou rozumné vzít si půjčku. A čím rozumnější je člověk, který se ocitl ve skutečně nezáviděníhodné situaci, tím pravděpodobnější je, že se stane jeho volbou americká hypotéka nebankovní.

Proč právě ta?

Důvodů se tu najde celá dlouhá řada.

První z předností je třeba to, že se o podobnou půjčku žádá jednoduše virtuální cestou. Tedy v podobě vyplnění jednoduchého formuláře na webu nebankovní společnosti. Čímž odpadá potřeba běhat někam na pobočku a ztrácet tam moře času.

Dále je výhodou, že se tu nemusí platit nic předem. Nehrozí tedy, že někdo zaplatí nějaký poplatek za posouzení, aby se posléze dozvěděl, že nic nedostane, a ještě na takové žádosti prodělal.

Skvělou zprávou je to, že se tu vše schvaluje a vyřizuje velice rychle, tak, že je to pomalu k neuvěření.

A díky tomu, že se tu žadatel zaručuje za řádné splacení toho, co mu bude půjčeno, zástavou své nemovitosti, nehrozí žádné složité a důkladné prověřování, vedoucí dost možná k notně nejistému výsledku.

I zde je potřeba prokázat nějaké příjmy, ale pokud tyto stačí ke splácení, nemusí být vůbec nějak závratné.

Splácet tu lze krátce, ale také klidně i dlouhá desetiletí, což může zredukovat splátky na natolik nízké, že je zvládne hradit každý.

A tak by se dalo pokračovat. Ale už nepokračujme. A zkrátka konstatujme, že je americká hypotéka ta správná volba. A to je to nejdůležitější.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář