Domů » Startuje nová TV o bydlení – TV BYDLENÍ

Startuje nová TV o bydlení – TV BYDLENÍ

od Lukáš Pecina
nová tv bydlení

Bydlení z nejrůznějších úhlů a v mnoha podobách už za několik dní představí nový videoportál TVbydleni.cz, za kterým stojí populární moderátor Míra Hejda. Dlouho připravovaný projekt vznikl pro všechny, kdo chtějí stavět, rekonstruovat nebo jakkoliv zvelebovat svoje bydlení. V menších i větších programových blocích se zaměří na témata kolem bydlení se spoustou praktických rad, nápadů a inspirace pro zútulnění bytů i domů. Ale dojde i na ožehavější témata, o nichž mezi lidmi koluje spousta bludů.

TVbydleni.cz startuje už ve středu 10. května!

Bydlím, bydlíš, bydlíme. Ve všech pádech a tvarech se bude skloňovat toto téma na novém videoportále TVbydleni.cz. S ním přichází svěží vítr do světa bydlení, rekonstrukcí, stavění a možností, které se v dnešní době nabízí a o nichž možná vůbec netušíte. Ale měli byste. Jednoduše proto, že vám tyto nápady mohou v praxi velice přijít vhod, ušetřit spoustu času a v neposlední řadě také financí.

Co nový videoportál TVbydleni.cz nabídne a na jaká témata se mohou diváci těšit?

“Trend bydlení se za poslední roky neskutečně posunul vpřed. Chceme nejen inspirovat a ukazovat možnosti interiérů a exteriérů, ale posunout pohled na investici do bydlení i na samotnou architekturu. Mnoho z nás totiž absolutně nezná možnosti a rozhoduje se často jen na základě toho, co zná z dřívějších dob. Sám jsem stavěl a můžu z několikaleté zkušenosti říct, že je až neuvěřitelné, kolik možností, zajímavých a dostupných věci člověk najde, když pátrá. A my nechceme, aby lidé museli pátrat. Chceme ideálně všechny možnosti pro jejich bydlení ukazovat na jednom místě a rozhodnutí nechat na nich!” vysvětluje Míra Hejda.

Po vzoru velkých televizí má TVbydlení.cz také své stálé studio, kam si bude zvát hosty z praxe pro tematické rozhovory. Uvidíte ale také například celý čtrnáctidílný pořad o kompletním průběhu stavby domu, neboli co vás čeká a nemine, pokud se rozhodnete stavět. Od výběru pozemku až po zelený trávník položený jako koberec. Nabídne také zajímavé tipy pro dům i byt. Od oken, dveří, markýz, krbů, postelí až po chytré domy ovládané přes mobilní telefon.

“Není to o tom, že lidé mají utrácet za drahé věci. Je mnoho variant, zlepšováků a tipů za pár korun, jen o nich lidé neví. A to je škoda! Řešíme ale i ožehavější témata. Třeba proč nekupovat baterii k umyvadlu za cenu kolem 300 korun. Protože mnoho takových čínských výrobků obsahuje škodlivé olovo. Jen o tom nikdo neví!”upozorňuje Hejda.

Ke slovu se ale dostanou také zkušení architekti, s nimiž se blíže podíváme na tradiční katalogové domy na klíč. Kupujeme si moderní telefony, auta i hodinky, ale stavíme růžové domečky z katalogu, říkají architekti nejčastěji o těchto domech. Tvůrci ovšem slibují i odkrytí zákulisí staveb a postupu rekonstrukcí. Natáčení dokonce probíhá v samotných továrnách, takže jako diváci můžete vidět rozdíly ve zpracování materiálů a jejich kvality.

Oficiální start vysílání TVbydlení.cz je plánován na středu 10. května 2017, a to na www.tvbydleni.cz.

Kontakt:

TVbydleni.cz

e-mail: info@tvbydleni.cz

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář