Domů » Zájezdy na NHL jsou stále populárnější. Proč?

Zájezdy na NHL jsou stále populárnější. Proč?

od Lukáš Pecina
hokej

Hokej u nás rozhodně patří mezi sport číslo jedna. Lidé ho sledují nejenom na stadionech, ale samozřejmě také na svých televizích. V souvislosti s tím musíme dodat, že jsou stále častěji poptávány vstupenky na zámořskou NHL. Tedy zájezdy na zápasy této ligy. Jaké jsou důvody této popularity? Je jich hned několik a na hlavní výčet se společně podíváme.olkejk Hokej

Není to nijak drahé

Na první pohled se to může zdát jako cenově drahá zábava. Opak je ale pravdou. Když se podíváme na to, z čeho se výsledná cena skládá, je to:

  • Cena letenky
  • Cena lístku
  • Cena ubytování

Ani jedno dnes není nijak cenově nedostupné. Navíc se lze v USA nebo Kanadě zdržet i delší dobu, díky čemuž lze navštívit nejenom více zápasů, ale také poznat zajímavá místa a památky. Hokej tak může být jedním z plánů delšího výletu.

Výběr týmů je veliký

Aktuálně hraje v NHL celme 31 týmů, a to jak ze Spojených států, tak i z Kanady. To znamená, že jenom v základní části se odehraje 82 jednotlivých zápasů. Je tedy opravdu z čeho vybírat. Pokud máme říci jeden tým, který je populární, tak to jsou lístky na zápas New York Rangers. Mimo jiné i proto, že sídlí v jednom z nejnavštěvovanějších měst, které je i dobrým výchozím bodem pro možnosti poznávání.

Zcela jiná úroveň

Pokud máme porovnat kvalitu hokeje NHL s tuzemskou nejvyšší ligou, už na první pohled je jasné, že obě soutěže jsou na tom velmi rozdílně. V NHL je možné vidět opravdu velmi kvalitní hokej. A to je také jedním z důvodů, proč vyrazit.

Mnoho zvučných jmen

Když pomineme KHL, tak je NHL velkým snem a cílem mnohých hráčů. Jak z naší země, tak samozřejmě i z celého světa. A to znamená jednu jedinou věc. V týmech hrají stoprocentně ti nejlepší.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář