Domů » Laminát je ideální volbou do kuchyně

Laminát je ideální volbou do kuchyně

od Lukáš Pecina
laminátová podlaha

Při výběru podlahy je třeba zohlednit typ místnosti a frekvenci užívání. Jiná krytina je vhodná do vlhkých prostor a jiná do místností s vyšším stupněm zátěže. Kuchyně je však místem, kde se s kapalinami a nejrůznějšími formami zátěží musí podlaha potýkat denně. Hlavním kritériem je tedy v tomto případě praktičnost.
Kuchyně je tepajícím srdcem domova. Jako ústřední místo vašeho nabitého života si kuchyně zaslouží podlahu, která hravě zvládne zátěž těžké kuchyňské linky, nábytku i spotřebičů. Navíc velmi záleží i na hygieně. Je tedy nutné vybrat takovou krytinu, která snese intenzivní čištění.

laminátové podlahyZáruka bezstarostné kvality

V případě laminátových podlah si můžete být jisti, že vám po celá nadcházející léta poslouží jako odolná „základna pro vaření“. I proto Quick-Step garantuje na podlahy ze své produkce dlouholetou záruku.
Laminátová podlaha vyniká svou trvanlivostí a odolností vůči nárazům. Některé podlahy jsou rovněž žáruvzdorné a tedy vhodné pro podlahové vytápění. Navíc na sebe díky inovativním technologiím výrobce dokážou vzít co nejreálnější podobu přírodních materiálů a tím dodají interiéru jedinečnou autentičnost.

Nepřekonatelná odolnost proti nárazu

Kuchyňské podlahy neustále čelí mnoha zatěžkávacím zkouškám. Lehce se může stát, že vám na podlahu upadne hrnec, poklice, nůž nebo se nedopatřením rozlije pití. Laminátové, dřevěné a vinylové podlahy Quick-Step si však dokáží poradit. Jsou totiž opatřeny různými ochrannými vrstvami. Navíc díky patentové technologii ochrany proti mechanickému poškození a skvrnám Scratch Guard a Stain Guard budou skvrny a škrábance minulostí.

Snadná údržba

Určujícími faktory při výběru podlahy jsou odolnost vůči nárazům, ale také vůči kapalinám. Přesto, že je o laminátu známo, že by neměl přijít do styku s kapalinou, v případě podlah Quick-Step není nutné tuto krytinu z kuchyní vyloučit.

Tato nová technologie chrání podlahy před sebemenším poškozením vlivem kapalin. Navíc má laminátová krytina ještě jednu praktickou vlastnost – díky uzavřenému povrchu se jednoduše udržuje.

O značce Quick-Step

Quick-Step je značka kvalitních podlahových krytin vyráběných společností UNILIN. Díky neustálému výzkumu a inovacím a také pro důraz kladený na kvalitu se značka Quick-Step stala jedním z předních hráčů v oblasti podlahových materiálů. Značka Quick-Step se vyvinula z cenově dostupné alternativy dřevěných podlah v samostatnou kategorii, přičemž v současnosti nabízí širokou paletu designových podlah se snadnou instalací a ještě snadnější údržbou. Proslavila se zejména svým patentovaným instalačním systémem Uniclic®, který funguje zcela bez použití lepidla. V současnosti je Quick-Step globálním synonymem pro vícevrstvé dřevěné, laminátové a luxusní vinylové podlahové krytiny a prodává se ve více než sto zemích světa. Je skutečnou jedničkou v designu, inovacích a kvalitě. www.quick-step.cz

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář