Domů » Vinylové schody jsou bezpečné a odolné

Vinylové schody jsou bezpečné a odolné

od Lukáš Pecina

Vinylové podlahy už dnes zná kde kdo. Zabydlely se ve značné části domácností i komerčních prostor. Vinyl patří mezi nejprodávanější podlahové krytiny a příliv jeho příznivců neustává. Lidé zkrátka dokáží ocenit kvalitu a výhody vinylové podlahy. Již žádné omšelé PVC z dob socialismu. Dnešní vinyl důstojně reprezentuje moderní podlahové krytiny.

Vinyl znamená kvalitu za rozumnou cenu

Vinyl je sázka na jistotu. Pořízení vinylové podlahy je zárukou, že nezažijete rozčarování a zklamání. Dají se najít i dražší kousky. Ale pořád se vinyl řadí k cenově dostupným materiálům ve vysoké kvalitě a odolnosti. Vinylovou podlahu ocení alergici i hospodyňky. Vinyl je velmi odolný a zároveň velice dobře udržovatelný.

Vinyl je vším, čím chcete

Současné dekory vinylových podlah věrně znázorní téměř cokoliv. Můžete mít imitaci dlažby, věrnou napodobeninu dřeva i podlahu tvářící se jako z kamene. Výhodou vinylu oproti zmíněným přírodním materiálům je jeho velká odolnost, měkkost a pružnost při nášlapu. Některé podlahy mohou být opatřeny i protihlukovou izolací.

vinylové schody

Teplo domova s vinylem není jen fráze

Vinyl je velmi vhodný materiál pro podlahové vytápění. Vinylová podlaha doma vykouzlí teplo od nohou, kvalitní odolný povrch a neotřelý vzhled. Připočítejte snadnou údržbu, úsporu při opravách jednotlivých dílců, antibakteriální povrch a vinyl se stává jasnou volbou pro domácí i komerční použití.

Stoupejte elegantně po vinylových schodech

Použití vinylu už se neomezuje pouze na vodorovné podlahy, vinyl můžete použít i při vertikálním pohybu. Vinylové schody se objevují v interiérech domácností i firem. A není divu. Kromě již zmíněných výhod vinylových podlah mají schody ještě další úžasnou vlastnost. Dají se pokrýt vinylem bez viditelných hran. Schod tak působí celistvě a vynikne jeho čistý tvar.

Rozehrajte barevné dekory ve třetím rozměru

Použití vinylu na schodech umožňuje úžasné propojení interiéru s komunikačním prvkem schodiště. Pokud použijete stejný dekor na podlaze i schodech rozevře se před vámi třetí rozměr. Můžete pracovat s prostorem i hloubkou. Nebo můžete využít kombinaci různých dekorů, a docílit tak potřebného zónování, organizované a žádoucí roztříštěnosti prostoru na menší části.

I na schodech oceníte praktičnost

Kromě vysoké odolnosti a snadné čistitelnosti je velkou výhodou možnost protiskluzové úpravy, která minimalizuje uklouznutí a následný pád ze schodů. Tento bezpečnostní prvek ocení nejen starší lidé a rodiny s dětmi, ale každý uživatel. Po probuzení můžete ráno z ložnice sejít do kuchyně vařit kávu zcela bez obav.

Vinyl je materiál budoucnosti

Alespoň pro interiérové podlahy to zcela určitě platí. Vinylové podlahy splňují veškeré nároky moderního člověka na kvalitní, esteticky zdařilou a cenově dostupnou podlahovou krytinu. Použití vinylu na schody je logickým vyústěním stoupající obliby vinylových podlah. Objevují se nové dekory, zvyšuje se kvalita. Vinylová podlaha se je vhodnou volbou do jakéhokoliv prostoru. Její použití na schody ještě umocní celkový zážitek.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Vložit komentář